Odwiedziło nas
Liczniki na stonę
Stan od dnia
05.09.2012r.

A+ | A-
Wspierają
Muzeum w Łęczycy
w 2015 r.:

Zajęliśmy II miejsce !!!
Andrzej Wierzbieniec – jeden z najwybitniejszych polskich fotografików przyrody. Autor wielu znakomitych fotoreportaży publikowanych w prasie polskiej i zagranicznej oraz publikacjach nieperiodycznych. Pierwsze publikacje w Łowcu Polskim ukazały się w 1977 roku. W plonie kilkanaście wystaw prezentowanych w różnych miastach Polski. Od trzech lat łączy fotografię z filmem przyrodniczym, których producentem jest „Łowiec Polski”. Jest pomysłodawcą nazwania corocznego konkursu fotograficznego organizowanego przez redakcję "Łowca Polskiego” imieniem Włodzimierza Puchalskiego i jednocześnie jego komisarzem. Bierze udział jako juror oceniając zdjęcia konkursowe, również konkursów międzynarodowych. W poszukiwaniu nowych tematów podróżuje a jego reportaże są chętnie przez wydawców publikowane. Oprócz Austrii, wyprawy na niedźwiedzie do Rumunii, na jelenie na Węgry czy wilki na Słowację odbył cztery wyprawy do Afryki (RPA i Namibia), skąd przywiózł bogate materiały ilustracyjne dotyczące przyrody i polowań.Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Łęczycy na wystawie "Co roku rykowisko"


muzeum@zamek.leczyca.pl

Muzeum w Łęczycy, ul. Zamkowa 1, 99-100 Łęczyca,
Biuro: tel/fax 24 721-89-97, Zamek-obsługa turystyczna: tel. 24 721-24-49, www.muzeumleczyca.pl, e-mail:info@muzeumleczyca.pl


Informujemy, iż na stronie muzeumleczyca.pl są wykorzystywane pliki cookies. Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Dowiedz się jak to zrobić i przeczytaj naszą Politykę Cookies.