Odwiedziło nas
Liczniki na stonę
Stan od dnia
05.09.2012r.

A+ | A-
Wspierają
Muzeum w Łęczycy
w 2015 r.:

Zajęliśmy II miejsce !!!
Louis Vadot mieszka na stałe w Rillieux-la-Pape. Swoje prace wystawia regularnie od 1971 r. (m.in.: Lyon, Paryż, Frankfurt nad Menem, Luxemburg, Dijon). W roku 1986 jego obrazy prezentowane były na zbiorowej ekspozycji w Muzeum w Łodzi. Od 1996 r. na stałe współpracuje z Galerią Saint Paul w Lyonie. Jest członkiem: Towarzystwa Akwarelistów Lyońskich, Lyońskiego Towarzystwa Sztuk Pięknych i Towarzystwa Artystów Francuskich oraz laureatem prestiżowych nagród: złotego medalu Lyońskiego Towarzystwa Sztuk Pięknych, srebrnego medalu Towarzystwa Artystów Francuskich i Prix Signatures przyznawanej przez Salon des Artistes Presente Paris.


Muzeum w Łęczycy, ul. Zamkowa 1, 99-100 Łęczyca,
Biuro: tel/fax (0-24) 721-89-97, Zamek-obsługa turystyczna: tel. (0-24) 721-24-49, www.zamek.leczyca.pl, e-mail:muzeum@zamek.leczyca.pl


Informujemy, iż na stronie zamek.leczyca.info.pl są wykorzystywane pliki cookies. Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Dowiedz się jak to zrobić i przeczytaj naszą Politykę Cookies.

administrator M.Koperkiewicz