Odwiedziło nas
Liczniki na stonę
Stan od dnia
05.09.2012r.

A+ | A-
Wspierają
Muzeum w Łęczycy
w 2015 r.:

Zajęliśmy II miejsce !!!
Jesienna wycieczka do Arkadii i Nieborowa

2 października odbyła się, zorganizowana przez Muzeum w Łęczycy, wycieczka do Arkadii i Nieborowa. W pięknej jesiennej scenerii zwiedziliśmy wzniesiony u schyłku XVII w. przez ówczesnego arcybiskupa gnieźnieńskiego Michała Radziejowskiego barokowy pałac w Nieborowie wraz z przylegającym do niego parkiem założonym w stylu francuskim oraz uruchomioną w 1881 roku manufakturą majoliki artystycznej. Po wizycie w Nieborowie pojechaliśmy do założonego w stylu angielskim, pełnego mitologicznych symboli XVIII-wiecznego parku w Arkadii. Piękne wnętrza zabytkowego pałacu w Nieborowie, złota polska jesień w zaczarowanym arkadyjskim i nieborowskim parku na długo pozostaną w naszej pamięci.

NIEBORÓW
ARKADIAMuzeum w Łęczycy, ul. Zamkowa 1, 99-100 Łęczyca,
Biuro: tel/fax (0-24) 721-89-97, Zamek-obsługa turystyczna: tel. (0-24) 721-24-49, www.zamek.leczyca.pl, e-mail:muzeum@zamek.leczyca.pl


Informujemy, iż na stronie zamek.leczyca.info.pl są wykorzystywane pliki cookies. Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Dowiedz się jak to zrobić i przeczytaj naszą Politykę Cookies.

administrator M.Koperkiewicz