Odwiedziło nas
Liczniki na stonę
Stan od dnia
05.09.2012r.

A+ | A-








Wspierają
Muzeum w Łęczycy
w 2015 r.:













Zajęliśmy II miejsce !!!




Konkurs wiedzy o Kazimierzu Wielkim

12 marca w sali artystycznej łęczyckiego Muzeum odbył się II etap VII edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego czasach, którego organizatorem jest Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Udział w nim wzięła młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych z Łęczycy, Kutna i Zduńskiej Woli. Dwóch najlepszych uczestników zakwalifikuje się do finału, który odbędzie się 9 kwietnia 2014 roku. Za zwycięstwo w konkursie laureaci otrzymają indeksy na wybrany przez siebie kierunek studiów, spośród wymienionych: administracja, filologia polska, historia, kulturoznawstwo, ochrona dóbr kultury, politologia, stosunki międzynarodowe, a także nagrody pieniężne i rzeczowe.

Życzymy powodzenia a zwycięzcą z góry gratulujemy!


Więcej informacji o konkursie można uzyskać na stronie Organizatora: http://www.ukw.edu.pl










Muzeum w Łęczycy, ul. Zamkowa 1, 99-100 Łęczyca,
Biuro: tel/fax (0-24) 721-89-97, Zamek-obsługa turystyczna: tel. (0-24) 721-24-49, www.zamek.leczyca.pl, e-mail:muzeum@zamek.leczyca.pl


Informujemy, iż na stronie zamek.leczyca.info.pl są wykorzystywane pliki cookies. Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Dowiedz się jak to zrobić i przeczytaj naszą Politykę Cookies.

administrator M.Koperkiewicz