Odwiedziło nas
Liczniki na stonę
Stan od dnia
05.09.2012r.

A+ | A-
Wspierają
Muzeum w Łęczycy
w 2015 r.:

Zajęliśmy II miejsce !!!
Muzeum w Łęczycy na XX targach turystycznych Na Styku Kultur

W dniach 21-23 lutego odbyły się w Łodzi XX Targi Turystyczne Na Styku Kultur. Wśród wielu wystawców zarówno z Polski jak i zagranicy swoje atrakcje i walory turystyczne zaprezentowały miejscowości i instytucje wchodzące w skład Centralnego Łuku Turystycznego. Wśród nich znalazło się także Muzeum w Łęczycy. W tym roku główny nacisk położony został na promocję walorów przyrodniczych doliny rzeki Bzury i obszaru Natura 2000. Pod tym kątem przygotowane zostało stoisko Centralnego Łuku Turystycznego, na którym można było podziwiać wielkoformatowe fotografie przedstawiające faunę doliny rzeki Bzury. Autorem zdjęć jest Grzegorz Sawicki, którego prace można także obejrzeć na wystawie czasowej w Muzeum w Łęczycy, która potrwa do końca marca. W trakcie targów nie zabrakło również atrakcji dodatkowych w postaci występów zespołów ludowych z całej Polski oraz licznych konkursów.


Muzeum w Łęczycy, ul. Zamkowa 1, 99-100 Łęczyca,
Biuro: tel/fax (0-24) 721-89-97, Zamek-obsługa turystyczna: tel. (0-24) 721-24-49, www.zamek.leczyca.pl, e-mail:muzeum@zamek.leczyca.pl


Informujemy, iż na stronie zamek.leczyca.info.pl są wykorzystywane pliki cookies. Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Dowiedz się jak to zrobić i przeczytaj naszą Politykę Cookies.

administrator M.Koperkiewicz