Odwiedziło nas
Liczniki na stonę
Stan od dnia
05.09.2012r.

A+ | A-
Wspierają
Muzeum w Łęczycy
w 2015 r.:

Zajęliśmy II miejsce !!!
Oferta wynajmu dziedzińca i sal zamkowych

Zamek w Łęczycy to doskonałe miejsce na zorganizowanie imprez komercyjnych. Dla Państwa potrzeb udostępniamy dziedziniec zamkowy oraz sale wystawowe (dwie sale artystyczne i sale na I piętrze Domu Starego).

Koszt wynajmu sal i dziedzińca:
- za spotkania trwające do 3 godzin – 366,00 zł netto (trzysta sześćdziesiąt sześć złotych) + VAT
- za każdą następną rozpoczętą godzinę – 122,00 zł netto (sto dwadzieścia dwa złote) + VAT
Muzeum wynajmuje także na czas trwania imprezy toalety (4 kabiny z umywalkami i ciepłą wodą) w piwnicy Domu Nowego – w kwocie 300,00 zł netto (trzysta złotych) + VAT.

Za każdą godzinę prac przygotowawczych dziedzińca lub sal wystawowych do zorganizowania imprezy, Muzeum pobiera opłatę w wysokości 40,65 zł netto (czterdzieści złotych 65/100) +VAT.

Ponadto na czas trwania imprezy na dziedzińcu zamkowym możliwe jest zorganizowanie gier i zabaw plebejskich dla uczestników (dodatkowa opłata ustalana w zależności od rodzaju i czasu trwania zabaw). Osoby prowadzące ubrane w stroje charakterystyczne dla epoki średniowiecza. Oferujemy zorganizowanie zabaw takich jak:
- strzelanie z łuku do tarczy,
- rzut włócznią do celu,
- atak na saracena (atak z drewnianego konia na zawieszony cel),
- wyścig na nartach wieloosobowych,
- machina rycerska,
- serso – rzut kółkiem na kijek/miecz.

Istnieje także możliwość zorganizowania historycznych pokazów szermierczych, oprawy muzycznej i innych atrakcji eventowych.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 24 721 8997 lub wysyłając emaila na adres: muzeum@zamek.leczyca.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą współpracy DO POBRANIA.

muzeum@zamek.leczyca.pl

Muzeum w Łęczycy, ul. Zamkowa 1, 99-100 Łęczyca,
Biuro: tel/fax (0-24) 721-89-97, Zamek-obsługa turystyczna: tel. (0-24) 721-24-49, www.zamek.leczyca.pl, e-mail:muzeum@zamek.leczyca.pl


Informujemy, iż na stronie zamek.leczyca.info.pl są wykorzystywane pliki cookies. Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Dowiedz się jak to zrobić i przeczytaj naszą Politykę Cookies.

administrator M.Koperkiewicz