Odwiedziło nas
Liczniki na stonę
Stan od dnia
05.09.2012r.

A+ | A-
Wspierają
Muzeum w Łęczycy
w 2015 r.:

Zajęliśmy II miejsce !!!

Leszek Dawid

1971.03.06 - Data urodzenia (Kluczbork)
2003 - Wykształcenie - rok ukończenia studiów (Wydział Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej PWSFTviT w Łodzi; dyplom 2005)
2004 - MOJE MIEJSCE (Dawid L.) Reżyseria, Scenariusz, Montaż

Nagrody filmowe:


2007 - MOJE MIEJSCE (Dawid L.) Turek (Przegląd Studenckich Etiud Filmowych ''Klaps'') Nagroda Specjalna
2006 - MOJE MIEJSCE (Dawid L.) Warszawa (Światowy Festiwal Filmów Studenckich "Młode kadry/ Young Cinema Art") Nagroda Główna "Złoty Kadr"
2006 - MOJE MIEJSCE (Dawid L.) Katowice (Węgiel Student Film Festival) Nagroda dla Najlepszego Filmu
2005 - MOJE MIEJSCE (Dawid L.) Wrocław (Multimedia Festiwal Filmów Optymistycznych "Happy End") Nagroda w kategorii: studencki film fabularny
2005 - MOJE MIEJSCE (Dawid L.) Warszawa (Przegląd "Łodzią po Wiśle") I Nagroda
2005 - MOJE MIEJSCE (Dawid L.) Kraków (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Etiuda & Anime") Grand Prix "Złoty Dinozaur" za "trafne ukazanie sytuacji społecznej młodego pokolenia"
2005 - MOJE MIEJSCE (Dawid L.) Kraków (Krakowski Festiwal Filmowy) Srebrny Smok za "pokazanie prawdziwej historii młodego człowieka poszukującego swojego miejsca w życiu i społeczeństwie"
2005 - MOJE MIEJSCE (Dawid L.) Koszalin (FDF "Młodzi i Film") "Mały Jantar", nagroda dla najlepszej polskiej etiudy za "sprawność warsztatową i profesjonalizm oraz uczciwość w podejściu do tematu"

MOJE MIEJSCE (Dawid L.)

Etiuda szkolna
Produkcja: Polska
Rok produkcji: 2004
Gatunek: Etiuda fabularna
Dane techniczne: Barwny (negatyw: Kodak). 29 min.

Romek Ziemba, 26-letni perkusista z małego miasteczka, poszukuje swojego miejsca w życiu. Jego azyl to stary barak budowlany, który służy jako sala prób. Czuje się w nim bezpiecznie ale czas ucieka i kiedyś trzeba wyjść na zewnątrz by zderzyć się z prawdziwym życiem. Próbuje znaleźć pracę w Warszawie, ale próby nie są zachęcające. Przyjaźń siostry, nieporadna i gderliwa miłość ojca, przyjaźń Staszka, który próbuje swoich sił w małym biznesie (zakup dźwigu do skoków na bungee) - to oferuje mu jego małe miasteczko. Co czeka go w Warszawie...?

muzeum@zamek.leczyca.pl

Muzeum w Łęczycy, ul. Zamkowa 1, 99-100 Łęczyca,
Biuro: tel/fax (0-24) 721-89-97, Zamek-obsługa turystyczna: tel. (0-24) 721-24-49, www.zamek.leczyca.pl, e-mail:muzeum@zamek.leczyca.pl


Informujemy, iż na stronie zamek.leczyca.info.pl są wykorzystywane pliki cookies. Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Dowiedz się jak to zrobić i przeczytaj naszą Politykę Cookies.

administrator M.Koperkiewicz