Odwiedziło nas
Liczniki na stonę
Stan od dnia
05.09.2012r.

A+ | A-
Wspierają
Muzeum w Łęczycy
w 2015 r.:

Zajęliśmy II miejsce !!!
Opłata ulgowa przysługuje:

 1. młodzieży szkolnej i studentom,
 2. pracownikom resortu kultury i ochrony dziedzictwa narodowego,
 3. żołnierzom odbywającym służbę wojskową,
 4. emerytom, rencistom, inwalidom, członkom Stowarzyszenia Historyków Sztuki, Stowarzyszenia Naukowego Archeologów Polskich, Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego, Polskiego Towarzystwa Ludoznawczego, Polskiego Towarzystwa Historycznego oraz podobnych towarzystw i stowarzyszeń.


Wstęp bezpłatny przysługuje:

 1. posłom i senatorom,
 2. osobom odznaczonym odznaką „Zasłużony Działacz Kultury” lub „Za opiekę nad zabytkami”,
 3. pracownikom muzeów,
 4. studentom i uczniom resortu i ochrony dziedzictwa narodowego,
 5. młodzieży szkolnej w grupach zorganizowanych z terenu miasta Łęczyca,
 6. radnym Rady Miasta Łęczyca,
 7. przewodnikom turystycznym.


Ulgowy lub bezpłatny wstęp do Muzeum, o którym mowa przysługuje po okazaniu odpowiednich dokumentów potwierdzających to prawo.

Opłaty za lekcje muzealne:

Za lekcję muzealną przeprowadzoną w Muzeum w Łęczycy, trwającą około 45 minut, Muzeum pobiera opłatę w wysokości 40,00 zł za grupę liczącą do 40osób, a za każdą osobę wykraczającą ponad tę liczbę, dodatkowo 1,00zł.

Za lekcję muzealną odbywającą się na terenie Zamawiającego, trwającą około 45minut, Muzeum pobiera opłatę w wysokości uwzględniającej koszty przejazdu (w obie strony) osoby przeprowadzającej lekcję +50,00zł, zagrupę liczącą do 40 osób.

Opłaty za warsztaty z wykorzystaniem materiałów niezbędnych do przeprowadzenia zajęć (np.gliny), dostarczanych przez Muzeum w Łęczycy, wynoszą 40 zł za grupę liczącą do 40 osób + 2zł od osoby uczestniczącej w warsztatach.

W okresie jesienno-zimowym Muzeum może przeprowadzać warsztaty jedynie w mniejszych grupach do 20 osób. Opłata wynosi 20,00 zł + 2 zł od osoby uczestniczącej w warsztatach (zakup materiałów przez Muzeum)

Prosimy o wcześniejsze podanie tematu oraz terminu realizacji lekcji muzealnych, pracownikom merytorycznym pod nr tel. 24 721 25 43 lub 24 721 89 97!

Zarządzenie nr 3/2016 Dyrektora Muzeum w Łęczycy wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2017r.
Muzeum w Łęczycy, ul. Zamkowa 1, 99-100 Łęczyca,
Biuro: tel/fax (0-24) 721-89-97, Zamek-obsługa turystyczna: tel. (0-24) 721-24-49, www.zamek.leczyca.pl, e-mail:muzeum@zamek.leczyca.pl


Informujemy, iż na stronie zamek.leczyca.info.pl są wykorzystywane pliki cookies. Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Dowiedz się jak to zrobić i przeczytaj naszą Politykę Cookies.

administrator M.Koperkiewicz